NAPSALI O NÁS

Jeden za všechny :

„Už jsem byl fakt z toho špatný, že nemohu nic sehnat a tak jsem si řekl, "hop - nebo trop" a objednal jsem si e-katalog, :). Přišel mi obratem, několik hodin jsem v něm brouzdal a odepisoval na fleky pro svářeče… To bylo v pátek čtrnáctého a od prvního následujícího měsíce jsem už makal za pěkný peníz v Mnichově.“

Josef P., Český Krumlov (zkrácené)

S námi Vám žádná přiležitost neunikne!

E-katalog je určen pro běžného uživatele PC a internetu, zvládne to opravdu každý!

OBJEDNÁVKA programu Katalog zprostředkovatelů zaměstnání KTLG W1000 CZ

Dodávatel:

Libra Expres, Kollta 120, 941 33 KOLTA, Slovakia
IČO : 37067303
DIČ : 1039906373

Název produktu:

Katalog zprostředkovatelů zaměstnání KTLG W1000 CZ

Typ souboru         : Microsoft Excel Worksheet  (s vyhledávačem podle klíčových slov) 
Velikost                : 495 kB

Instalace : Volně stažitelný soubor, není nutná žádná instalace dotačních programů do PC a obvyle ani do Androidu*.

                                                             
Cena : 599,- Kč

*POZNÁMKA: Pro každý případ link na legální a bezplatné stažení aplikací Microsoft Office pro Android a iOS (Excel, Word, PowerPoint) poskytujeme v doprovodném e-mailu k e-programu.

+ K českému e-katalogu ti GRÁTIS přidáme slovenskou verzi programu (v SK distribuovanou za cenu 22 € = cca. 580 Kč!) = ZDARMA další kvantum příležitosti od společností registrovaných v Slovensku. + + K tomu všemu dostanete další neocenitelný BONUS - jedinečný e-book "JAK nezabit své šance na získání PRÁCE".

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V případě, že máte zájem programem Katalog zprostředkovatelů zaměstnání KTLG W1000 CZ získat práci dle Vašich představ, zašlete nám, prosím, údaje odběratele podle pokynů níže. V předmětu zprávy NEZAPOMEŇTE, prosím, potvrdit SOUHLAS se zpracováním Vašich údajů (detto "viz" link v patičky stránky).

Obratem, nejpozději však do 24 hodin, Vám zašleme fakturační údaje s variabilním symbolem přiřazeným k Vaší objednávce.
Zasláním požadovaných údajů vyjadřujete souhlas a prohlašujete :

1., Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Z.z. a ve znění Obecného nařizení o ochraně osobních údajů GDPR souhlasím se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů uvedených v objednávce a dodatků objednávky výlučně za účelem získání předmětu objednávky.

2., Prohlašuji, že jsem byl seznámen /á a vyjadřuji souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami LIBRA EXPRES (na těchto webových stránkách společnosti) a zároveň prohlašuji, že všechny mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Kliknete ZDE a můžete nám zaslat VŠE POTŘEBNÉ k objednávce KTLG W1000 CZ

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.